Jsme tu pro Vás

Pro koho tu jsme

Komu jsou naše výrobky a k čemu mohou sloužit, zjistíte právě zde.

JSME TU PRO VÁS

HOTELY A PENZIONY

Nabízíme nápojový servis pro rodinné penziony, malé hotely, rodinné oslavy, rauty, firemní a sportovní eventy. Chuť našich džusů si vaši hosté zamilují. Nabízíme samoobslužný systém různé velikosti, který je uživatelsky přívětivý.
VÍCE INFORMACÍ

BARY, RESTAURACE A CUKRÁRNY

Chcete okouzlit vaše zákazníky originálním exotickým smoothie nebo čerstvě namíchaným džusem? Vyrábíte si sami svoje limonády, nebo dezerty? Tak naše produkty jsou pro vás ta pravá volba.
VÍCE INFORMACÍ

VÝROBCI DEZERTŮ, MLÉČNÝCH VÝROBKŮ A OVOCNÝCH PIV

Stavíte svůj sortiment zboží na opravdových kvalitních surovinách? Vyrábíte poctivé domácí dezerty, makronky, kefíry nebo vaříte ovocné pivo? Tak právě pro vás je náš produkt ideální.
VÍCE INFORMACÍ

ŠKOLY A VEŘEJNÁ STRAVOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Český a hlavně školní systém veřejného stravování nám může závidět celý svět. Proč si ho tedy kazit nekvalitními potravinami. Naše 100% přírodní džusy jsou to pravé řešení pitného režimu pro vaše strávníky. Již 2 dcl našeho džusu doplníte denní příjem vitaminu C do vašeho těla.
VÍCE INFORMACÍ

ZDRAVÉ FIRMY A DOMÁCNOSTI

Nebaví vás tahat hromady ovoce, které vám za chvíli shnije? Chcete dát vaší rodině nebo vašim zaměstnancům denní dávku vitamínů a energie? Naše praktické balení džusů do mrazničky je ideálním řešením.
VÍCE INFORMACÍ

PRODEJNY ZDRAVÉ VÝŽIVY

Máte prodejnu zdravé výživy nebo jen obchůdek a naše 100% džusy byste chtěli v sortimentu? Neváhejte nás kontaktovat. My vám zašleme kompletní nabídku i s cenovými podmínkami. Nemáte mrazničku? Nevadí. Zdarma od nás dostanete do pronájmu mrazící box po dobu odběru produktů.
VÍCE INFORMACÍ

AKČNÍ NABÍDKY
A NOVINKY ZE SVĚTA
FIRMA

ODEBÍRAT